OŚWIADCZENIE

W dniu 25 stycznia 2021 r. o godzinie 11.01 na portalu społecznościowym Facebook na grupie ,,Włocławek i okolice” opublikowany został przez Piotra Ek post zawierający komentarz odnoszący się do Administracji Zasobów Komunalnych.

Zdjęcie umieszczone pod postem przedstawia niezakończone prace białego montażu w jednym z lokali komunalnych. Prace te wykonywane były w trybie interwencyjnym w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie. Administracja Zasobów Komunalnych nie zlecała wykonania tych prac i nie dokonywała ich odbioru. Lokal przygotowywany był pilnie dla osoby, która znajdowała się pod opieką Państwa B. na ulicy Wojska Polskiego. Sposób sprawowania opieki wymagał interwencji MOPR-u i przeniesienia osoby pozostającej pod opieką do lokalu komunalnego, wcześniej przez te osobę zajmowanego. Zdjęcie wykonane zostało przez osobę nieuprawnioną do przebywania w tym lokalu, w czasie, kiedy prace montażowe trwały.

 Oświadczenie kierownika Rejonu I AZK


KOMUNIKAT
Dyrektora Administracji Zasobów Komunalnych
z dnia 16 marca 2020 r.

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju,  z uwagi  na konieczność podwyższenia poziomu ochrony petentów oraz pracowników Administracji Zasobów Komunalnych, informuję, iż z dniem 16.03.2020 r. siedziba AZK przy ul. Ostrowskiej 30 oraz punkty obsługi na Rejonie I ul. Kaliska 38 a i Rejonie II ul. Brzeska 2  nie będą obsługiwać bezpośrednio interesantów. Pracownicy AZK pracują na bieżąco, wobec czego zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

1/ (54)  414-48-50  sekretariat AZK ul. Ostrowska 30
2/ (54) 416-51-20 Rejon I ul. Kaliska 38 a
3/ (54) 416-51-00 Rejon II u. Brzeska 2

lub adresem mailowym: poczta@azk.wloclawek.pl


Aktualności

Zaproszenie do składania ofert

Wykonanie docieplenia ścian budynku, położonego we Włocławku przy ul. Kruszyńskiej 30D

Zaproszenie do składania ofert

wykonanie remontu pustostanu oznaczonego numerem 5, położonego we Włocławku przy ul. Wojska Polskiego 16a

Zaproszenie do składania ofert

Wykonanie remontu dachu oficyny budynku położonego we Włocławku przy ul. Kościuszki 14/16

Przerwa w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. we Włocławku zawiadamia mieszkańców ul. Węglowej, Kaliskiej

Przerwa w dostawie ciepłej wody

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Zazamcze" we Włocławku uprzejmie informuje, iż przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej związana z postojem remontowym ciepłowni i sieci ciepłowniczej SM „Zazamcze" nastąpi w terminie od 01.08.2018 do 10.08.2018 r.

Ta strona używa cookies, korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie. Możesz zmienić preferencje obsługi cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.