KOMUNIKAT
Dyrektora Administracji Zasobów Komunalnych
z dnia 16 marca 2020 r.

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju,  z uwagi  na konieczność podwyższenia poziomu ochrony petentów oraz pracowników Administracji Zasobów Komunalnych, informuję, iż z dniem 16.03.2020 r. siedziba AZK przy ul. Ostrowskiej 30 oraz punkty obsługi na Rejonie I ul. Kaliska 38 a i Rejonie II ul. Brzeska 2  nie będą obsługiwać bezpośrednio interesantów. Pracownicy AZK pracują na bieżąco, wobec czego zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

1/ (54)  414-48-50  sekretariat AZK ul. Ostrowska 30
2/ (54) 416-51-20 Rejon I ul. Kaliska 38 a
3/ (54) 416-51-00 Rejon II u. Brzeska 2

lub adresem mailowym: poczta@azk.wloclawek.pl


Aktualności

Zaproszenie do składania ofert: dostawa wodomierzy wody zimnej i ciepłej wraz z modułami radiowymi oraz ich montaż.

Na naszej stronie BIP ukazało się zaproszenie do składania ofert: dostawa wodomierzy wody zimnej i ciepłej wraz z modułami radiowymi oraz ich montaż w lokalach, których właścicielem jest Gmina Miasto Włocławek.

Przetarg nieograniczony

Na naszej stronie BIP ogłosiliśmy przetarg nieograniczony na roboty budowlane: Wymiana pokrycia dachowego oraz konstrukcji dachu w budynku usytuowanym we Włocławku przy ul. Zielony Rynek 14.

Zaproszenia do składania ofert

Administracja Zasobów Mieszkaniowych zaprasza zainteresowanych do zapozonania się z nowymi zapytaniami ofertowymi dotyczącymi wspólnot mieszkaniowych.

Przetarg nieograniczony

Na naszej stronie BIP ogłosiliśmy przetarg nieograniczony na roboty budowlane: termomodernizacja budynku przy ul. Zakręt 8.

Zaproszenia do składania ofert

Administracja zasobów mieszkaniowych ogłasza zaproszenia do składania ofert dotyczące budynku przy ul. Św. Antoniego 48

Ta strona używa cookies, korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie. Możesz zmienić preferencje obsługi cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.