KOMUNIKAT

Dyrektora Administracji Zasobów Komunalnych

z dnia 16 marca 2020 r.

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju,  z uwagi  na konieczność podwyższenia poziomu ochrony petentów oraz pracowników Administracji Zasobów Komunalnych, informuję, iż z dniem 16.03.2020 r. siedziba AZK przy ul. Ostrowskiej 30 oraz punkty obsługi na Rejonie I ul. Kaliska 38 a i Rejonie II ul. Brzeska 2  nie będą obsługiwać bezpośrednio interesantów. Pracownicy AZK pracują na bieżąco, wobec czego zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

1/ (54)  414-48-50  sekretariat AZK ul. Ostrowska 30

2/ (54) 416-51-20 Rejon I ul. Kaliska 38 a

3/ (54) 416-51-00 Rejon II u. Brzeska 2

lub adresem mailowym: poczta@azk.wloclawek.pl


Aktualności

Przetargi nieograniczone

Administracja Zasobów Mieszkaniowych ogłasza dwa przetargi na roboty budowlane.

Zaproszenia do składania ofert

Administracja Zasobów Mieszkaniowych zaprasza zainteresowanych do zapozonania się z nowym zapytaniem ofertowym dotyczącym Wspólnoty Mieszkaniowej.

Zaproszenia do składania ofert

Administracja Zasobów Mieszkaniowych zaprasza zainteresowanych do zapozonania się z czterema nowymi zapytaniami ofertowymi dotyczącymi wspólnot mieszkaniowych.

Zaproszenie do składania ofert: dostawa wodomierzy wody zimnej i ciepłej wraz z modułami radiowymi oraz ich montaż.

Na naszej stronie BIP ukazało się zaproszenie do składania ofert: dostawa wodomierzy wody zimnej i ciepłej wraz z modułami radiowymi oraz ich montaż w lokalach, których właścicielem jest Gmina Miasto Włocławek.

Przetarg nieograniczony

Na naszej stronie BIP ogłosiliśmy przetarg nieograniczony na roboty budowlane: Wymiana pokrycia dachowego oraz konstrukcji dachu w budynku usytuowanym we Włocławku przy ul. Zielony Rynek 14.

Ta strona używa cookies, korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie. Możesz zmienić preferencje obsługi cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.